Nasza firma jest autoryzowanym dealerem marek ROMET, Kands, Head i Northtec.

W ofercie posiadamy również inne marki rowerów oraz części i akcesoria.

Zadzwoń, przyjdź, przekonaj się że nasza oferta jest wyjątkowo korzystna! 

Sklep

Romet współtworzy historię branży rowerowej w Polsce. Jest jednym z liderów branży rowerowej w Polsce.

Celem firmy Romet jest tworzenie rowerów, w których innowacje łączą się doskonałą jakością, zachowując przy tym rozsądne ceny. Od rowerów trekkingowych, przez miejskie, rekreacyjne, wyczynowe, po rowery o napędzie elektrycznym.

Sklep

Kands jest polskim producentem rowerów marki KANDS i LAGUNA. W bogatej ofercie znajdują się rowery dziecięce, górskie, miejskie, trekkingowe i crossowe.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie, na szczegółowe poznanie szerokiego rynku komponentów rowerowych i wybranie tylko markowych, solidnych podzespołów, na bazie których powstają rowery. Wszystko po to, aby korzystanie z nich sprawiało przyjemność użytkownikom, przy zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny.

Sklep

Head słynie przede wszystkim z wysokiej jakości asortymentu dla narciarzy, jednak w branży rowerowej również ma wiele do powiedzenia. W jego asortymencie znajdziemy praktycznie wszystkie typy rowerów oraz wszelkiego rodzaju akcesoria czy odzież przeznaczoną wyłącznie dla rowerzystów.

Sklep

Northtec to polska firma mająca swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1996r. Rowery Northtec są starannie zaprojektowane zarówno pod względem osprzętu jak i zastosowanej grafiki, przez co mają niepowtarzalny wygląd i śmiało konkurują z innymi znanymi markami na rynku. Rowery Northtec cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów z całej Europy.